Kontakt

Aurskog Ventilasjon og Blikkenslagerverksted AS

    Myrfaret 4,

      1930 Aurskog

  Linåkerveien 71, 

     1930 Aurskog

   63 86 38 35

  firmapost@avb.no

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Sentralbord
63 86 38 35
reidun.granli@avb.no

Kjell Granli
Ingeniør - daglig leder
907 62 008
kjell.granli@avb.no

Amund Granli
Sivilingeniør - konsulent
414 71 266
amund.granli@avb.no

Arne Sneen
Serviceteknikker
918 75 496
arne.sneen@avb.no

Ole Vestli
Serviceteknikker
969 05 783
ole.vestli@avb.no

Stian Amundsen
Fagarbeider/ventilasjonsmontør
469 70 937
firmapost@avb.no

Rafael Wanatowsk 

Ventilasjonsmontør
918 75 482
firmapost@avb.no


Vidar Haugen
Prosjektleder/ventilasjonsmontør
916 25 631
firmapost@avb.no


Erik Lundberg
Blikkenslager/ventilasjonsmontør
482 84 834
firmapost@avb.no


Espen Johansen
Verksted- og produksjonsleder
918 93 726
espen.johansen@avb.no


Tore Svendsen
Blikkenslager/ventilasjonsmontør
406 94 617
firmapost@avb.no


Reidun Granli
Økonomi og regnskapsansvarlig
952 13 008
reidun.granli@avb.no