Kontakt

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Aurskog Ventilasjon og Blikkenslagerverksted AS

    Myrfaret 4,

      1930 Aurskog

  Linåkerveien 71, 

     1930 Aurskog

   63 86 38 35

  firmapost@avb.no

Sentralbord
63 86 38 35

silje.granli@avb.no 
reidun.granli@avb.no

Kjell Granli
Ingeniør - daglig leder
907 62 008
kjell.granli@avb.no

Amund Granli
Sivilingeniør - konsulent
414 71 266
amund.granli@avb.no

Arne Sneen
Serviceteknikker
918 75 496
arne.sneen@avb.no

Erik Berntsen
Serviceteknikker
969 05 783
erik.berntsen@avb.no

Stian Amundsen
Fagarbeider/ventilasjonsmontør
469 70 937
stian.amundsen@avb.no

Silje Granli
Kontor og regnskap
413 86 885
silje.granli@avb.no

Rafael Wanatowsk 

Ventilasjonsmontør
918 75 482
rafael.wanatowski@avb.no


Vidar Haugen
Prosjektleder/ventilasjonsmontør
916 25 631
vidar.haugen@avb.no


Erik Lundberg
Blikkenslager/ventilasjonsmontør
482 84 834
erik.lundberg@avb.no


Espen Johansen
Verksted- og produksjonsleder
918 93 726
espen.johansen@avb.no


Tore Svendsen
Blikkenslager/ventilasjonsmontør
406 94 617
tore.svendsen@avb.no


Reidun Granli
Økonomi og regnskapsansvarlig
952 13 008
reidun.granli@avb.no